| kategoria: konferencje

2016-03-23 | kategoria: konkursy

2015-12-07 | kategoria: targi
Nie bez powodu Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw uznawane są za największe wydarzenie branży w Polsce. 23. edycja targów, podczas której została zaprezentowana oferta blisko 450 wystawców z 47 krajów świata, zgromadziła przedstawicieli biznesu turystycznego oraz pasjonatów podróżowania. Ponad 18 tysięcy osób w dniach 26-28 listopada br. odwiedziło Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska w Warszawie. Krajem partnerskim była Palestyna, która udowodniła, że to nie tylko Ziemia Święta, ale również unikalne miejsce turystyczne.

2015-11-09 | kategoria: konferencje
Spotkanie międzynarodowej społeczności Travel Massive odbędzie się 28 listopada br., tj. trzeciego dnia 23. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw, w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

2015-11-05 | kategoria: targi
Pierwsza edycja Tourism and Events Expo zakończona sukcesem, świadczą o tym pozytywne opinie naszych wystawców oraz gości! Expo Arena Mazury zorganizowała w Ostródzie profesjonalne spotkanie branży turystycznej, na które złożyły się: największa w Polsce giełda Hosted Buyers, eksperckie prelekcje i panele dyskusyjne oraz wiele godzin rozmów biznesowych.

obiekty (20) rynek (14) trendy (18) targi (17) catering (12) miejsce (13)

Jeśli masz interesujący materiał, informację, komunikat, którym chciałbyś podzielić się za pośrednictwem naszej platformy - napisz do nas.