| kategoria: targi
Piękne, błękitne jeziora i zielone lasy – to Mazury. Nie ma lepszego miejsca by myśleć i rozmawiać o turystyce. Ani lepszego niż Expo Arena Mazury by myśleć i rozmawiać o turystyce w nowoczesny sposób. Dlatego właśnie w Ostródzie odbędą się innowacyjne targi Tourism and Events Expo (TEE).

| kategoria:
Event jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych w strategii biznesowej firm, jest także jednym z najbardziej perspektywicznych kierunków rozwoju sposobów komunikacji z konsumentami. Zapewne dlatego firmy czy marki aktywnie poszukują i rozwijają te formy oddziaływania na konsumentów.

| kategoria: incentive
Złaknieni słońca i miłośnicy plażowania, rodziny szukające miejsca na urlop, pasjonaci historii i sztuki, wreszcie ci, którzy nie wyobrażają sobie wakacyjnego wyjazdu bez solidnej porcji ruchu wśród dziewiczej przyrody – na Cyprze każdy znajdzie coś dla siebie.

2015-06-01 | kategoria: event
I Bieg Konstanciński imienia Piotra Nurowskiego odbędzie się 14 czerwca 2015 roku. Wyjątkowe wydarzenie ma upamiętnić tragicznie zmarłego w katastrofie smoleńskiej mieszkańca Konstancina, prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiego Związku Lekkiej Atletyki – Piotra Nurowskiego. Jest to bieg organizowany przez przyjaciół dla przyjaciela.

2015-01-15 | kategoria: miejsce
Tanzania jest majestatyczną ziemią kontrastów. To, co w Afryce najdziksze i niezbadane. Znajdziemy tu ośnieżony szczyt Kilimandżaro i plaże Zanzibaru skąpane w słońcu. Stada zwierząt na równinie Serengeti i powolną erupcję wulkaniczną Ol Donyo Lengai. Z takim naturalnym bogactwem, Tanzania ma coś dla każdego. Większość zorganizowanych safari i niezależnych podróżników rusza z północy kraju, z Arushy, gdzie jest siedziba Migada Adventures.

obiekty (20) rynek (14) trendy (18) targi (17) catering (12) miejsce (13)

Jeśli masz interesujący materiał, informację, komunikat, którym chciałbyś podzielić się za pośrednictwem naszej platformy - napisz do nas.