Globalincentive.pl
2017-11-30 | kategoria: linielotnicze incentive podróżesamolotem

Lotnisko w Gdańsku

 

 

 


Do 2035 roku polskie lotniska będą obsługiwać rocznie ponad 94 mln pasażerów, czyli trzy razy więcej niż w ubiegłym roku – wynika z najnowszej prognozy Urzędu Lotnictwa Cywilnego. 2017 rok porty lotnicze


| kategoria: incentive
Złaknieni słońca i miłośnicy plażowania, rodziny szukające miejsca na urlop, pasjonaci historii i sztuki, wreszcie ci, którzy nie wyobrażają sobie wakacyjnego wyjazdu bez solidnej porcji ruchu wśród dziewiczej przyrody – na Cyprze każdy znajdzie coś dla siebie.

2014-04-07 | kategoria: incentive
Organizacja wyjazdu firmowego nie powinna spoczywać na barkach pracodawcy. Należy skorzystać z pomocy doświadczonego biura podróży dla firm, które organizuje incentive travel.

2012-05-16 | kategoria: incentive
Jednym z wystawców na targach Lato 2012 był Azerbejdżan. Choć oferta do tego kraju znajduje się w katalogach kilku biur podróży, kierunek ten nie jest jeszcze w Polsce zbyt popularny. Inwestycje w imprezy targowe mają wzbudzić zainteresowanie Polaków tą destynacją i zwiększyć liczbę przyjazdów

2012-04-05 | kategoria: marketing trendy incentive
Jakie są najnowsze trendy w branży incentive na świecie? Jak powinien być przygotowany dobry wyjazd incentive? Czy warto łączyć takie wydarzenie ze szkoleniami i eventami biznesowymi? Na te i inne pytania odpowiada opublikowany niedawno na stronie międzynarodowego Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel raport - SITE Index.

obiekty (20) rynek (14) trendy (18) targi (17) catering (12) miejsce (13)

Jeśli masz interesujący materiał, informację, komunikat, którym chciałbyś podzielić się za pośrednictwem naszej platformy - napisz do nas.