Globalincentive.pl
2015-01-15 | kategoria: miejsce
Tanzania jest majestatyczną ziemią kontrastów. To, co w Afryce najdziksze i niezbadane. Znajdziemy tu ośnieżony szczyt Kilimandżaro i plaże Zanzibaru skąpane w słońcu. Stada zwierząt na równinie Serengeti i powolną erupcję wulkaniczną Ol Donyo Lengai. Z takim naturalnym bogactwem, Tanzania ma coś dla każdego. Większość zorganizowanych safari i niezależnych podróżników rusza z północy kraju, z Arushy, gdzie jest siedziba Migada Adventures.

2014-06-27 | kategoria: miejsce
Bachledówka to wzniesienie ok. 947 m n.p.m. na Pogórzu Gubałowskim między Czerwiennem a Ratułowem w odległości ok. 8 km od Zakopanego. To miejsce wyjątkowe na Podhalu. Ze wszystkich stron rozciągają się z Bachledówki niepowtarzalne widoki górskich krajobrazów.

2012-06-14 | kategoria: miejsce event
6 czerwca 2012 roku, we Wrocławiu zostanie otwarta pierwsza kawiarnia Starbucks Reserve w Polsce. Otwarcia dokona firma AmRest Coffee Sp. z o.o., joint venture utworzone przez Starbucks Coffee International, Inc. oraz AmRest Sp. z o.o.1. Będzie to trzecie po Amsterdamie i Moskwie tego typu miejsce w Europie kontynentalnej. Koncept Starbucks Reserve charakteryzuje specjalna oferta najwyższej jakości kaw ziarnistych, tzw. stanowisko „slow coffee”, przy którym klienci mogą otrzymać kawę zaparzaną na dwa różne sposoby, a także wyjątkowy, elegancki wystrój wnętrza.

2012-06-14 | kategoria: miejsce
Spółka Dominata, właściciel marki W Biegu Cafe, rozwija nowy koncept - Pasztecik spod lady. Aktualnie działa jeden punkt na warszawskim Cyplu Czerniakowskim, jednak docelowo w całej Polsce ma być ich 50. Powstaną głównie w starych, kultowych dzielnicach dużych miast.

2012-06-14 | kategoria: miejsce
Sfinks Polska, spółka zarządzająca sieciami Sphinx, Wook i Chłopskie Jadło, owtorzyła dwie nowe restauracje Sphinx. Są to pierwsze lokale sieci w Kutnie oraz w Starogardzie Gdańskim. Obie restauracje Sphinx prowadzone są na zasadzie franczyzy.

obiekty (20) rynek (14) trendy (18) targi (17) catering (12) miejsce (13)

Jeśli masz interesujący materiał, informację, komunikat, którym chciałbyś podzielić się za pośrednictwem naszej platformy - napisz do nas.