Globalincentive.pl
2015-12-07 | kategoria: targi
Nie bez powodu Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw uznawane są za największe wydarzenie branży w Polsce. 23. edycja targów, podczas której została zaprezentowana oferta blisko 450 wystawców z 47 krajów świata, zgromadziła przedstawicieli biznesu turystycznego oraz pasjonatów podróżowania. Ponad 18 tysięcy osób w dniach 26-28 listopada br. odwiedziło Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska w Warszawie. Krajem partnerskim była Palestyna, która udowodniła, że to nie tylko Ziemia Święta, ale również unikalne miejsce turystyczne.

2015-11-05 | kategoria: targi
Pierwsza edycja Tourism and Events Expo zakończona sukcesem, świadczą o tym pozytywne opinie naszych wystawców oraz gości! Expo Arena Mazury zorganizowała w Ostródzie profesjonalne spotkanie branży turystycznej, na które złożyły się: największa w Polsce giełda Hosted Buyers, eksperckie prelekcje i panele dyskusyjne oraz wiele godzin rozmów biznesowych.

| kategoria: targi
Piękne, błękitne jeziora i zielone lasy – to Mazury. Nie ma lepszego miejsca by myśleć i rozmawiać o turystyce. Ani lepszego niż Expo Arena Mazury by myśleć i rozmawiać o turystyce w nowoczesny sposób. Dlatego właśnie w Ostródzie odbędą się innowacyjne targi Tourism and Events Expo (TEE).

2014-11-25 | kategoria: targi
Już za kilka dni rozpoczną się XXII Międzynarodowe Targi Turystyki TT Warsaw 2014. To gratka dla wszystkich, którzy kochają podróże i chętnie poznają nowe zakątki świata. Dzięki różnorodnej ofercie wystawców i przygotowanym specjalnie na tę okazję atrakcjom przez trzy dni będzie można poczuć atmosferę kolorowych i egzotycznych miejsc.

2014-11-21 | kategoria: targi
Niebawem rozpoczną się XXII Międzynarodowe Targi Turystyki TT Warsaw 2014. Przez trzy dni kolorowy świat podróży zagości w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Na małych i dużych podróżników, turystów i miłośników zwiedzania czekają liczne atrakcje, na które już teraz serdecznie zapraszamy.

obiekty (20) rynek (14) trendy (18) targi (17) catering (12) miejsce (13)

Jeśli masz interesujący materiał, informację, komunikat, którym chciałbyś podzielić się za pośrednictwem naszej platformy - napisz do nas.