Globalincentive.pl

Realizując kompleksowe usługi w zakresie MICE firmy wielokrotnie korzystają z usług partnerów, zlecając część zadań podwykonawcom. Od jakości ich pracy zależy końcowa ocena projektu wystawiana przez klienta. Dlatego tak ważne jest, by dobrać najlepszych z możliwych partnerów, którzy zagwarantują finalny sukces.

Zadanie to jednak nie jest łatwe. Znalezienie odpowiedniego partnera, który podejmie się współpracy w danym terminie, zakresie oraz ustalonym budżecie nierzadko stanowi poważny problem.

Z drugiej strony firmy oferujące wybrane usługi MICE (np. organizację eventów, transport, miejsca noclegowe) również potrzebują promocji, a dobór odpowiednich narzędzi marketingowych często stanowi dla nich problem.

Globalincentive.pl to platforma organizacji konkursów ofert na usługi MICE. Ponad 2500 zarejestrowanych firm partnerskich z branży MICE gwarantuje, że na każde zapytanie otrzymasz kilka konkurencyjnych ofert. Jest to idealne miejsce na znalezienie podwykonawcy dla realizowanego projektu. Może to być organizator eventu, dostawca oświetlenia scenicznego, hotel czy firma cateringowa, która przygotuje posiłki na twojej konferencji. Dzięki rozbudowanym filtrom możesz precyzyjnie określić jakiego partnera poszukujesz. Wygodny interfejs przeglądarki internetowej sprawia, że przygotowanie bezpłatnego zapytania zajmie ci zaledwie kilka minut.

Platforma jest jednocześnie idealnym miejscem promocji Twoich usług wśród profesjonalistów poszukujących odpowiednich partnerów do organizacji imprez i wydarzeń MICE. Dzięki bogatej bazie partnerów masz gwarancję dotarcia do osób decyzyjnych w zakresie zlecania zakupów z kategorii MICE.

Konkursy ofert organizowane za pośrednictwem platformy Globalincentive.pl przebiegają w 3 krokach:

GLOBALINCENTIVE.PL to użyteczne rozwiązanie. Zyskałam narzędzie, dzięki któremu mogę wysłać zapytanie i pozyskać oferty dużo wygodniej niż w tradycyjny sposób. Organizacja konkursu ofert zajęła mi tylko kilka minut.

Weronika Pomin

specjalista ds. komunikacji Grupy Muszkieterów, Intermarche