Globalincentive.pl

W obecnych czasach meetign planner w organizacji to już nie jest jedynie osoba potwierdzająca dostępność miejsca w wybranym hotelu na firmową imprezę. Współczesny meeting planner zajmuje się oprócz znalezienia właściwego miejsca także koordynacją logistyki, zapewnieniem właściwie dobranych atrakcji, powtierdzaniem rezerwacji, organizacją biura konferencji, uzgodnieniami z partnerami, rozliczaniem i dokumentacją wydarzenia. Wszystkie te czynności wymagają dużych nakładów pracy i czasu ze strony osoby organizującej firmowe wyjazdy w organizacji. Dodatkowo niezbędne jest szerokie rozeznanie rynku wyjazdów incentive i MICE w zakresie aktualnie dostępnej oferty.

Z pomocą w organizacji wszystkich obszarów związanych z firmowymi wyjazdami incentive czy konferencjami i wydarzeniami organizowanymi dla klientów przychodzi wygodne i proste w użyciu narzędzie - platforma Globalincentive.pl. Za jej pośrednictwem meeting planer może szybko i sprawnie przeprowadzić konkurs ofert na organizację danego wydarzenia, bądź wybranej jego części (np. cateringu czy jedynie logistyki). Dzięki bogatej bazie firm partnerskich - organizatorów wyjazdów incentive, hoteli, firm cateringowych, logistycznych oraz eventowych, a także pilotów wycieczek - meeting planner może uzyskać kilka konkurencyjnych ofert na dowolne zapytanie przesłane za pośrednictwem platformy. W ten sposób znajduje partnera w krótkim czasie, a jednocześnie podejmując ostateczną decyzję o jego wyborze w oparciu o własne, dowolne kryteria.

Konkursy ofert organizowane za pośrednictwem platformy Globalincentive.pl przebiegają w 3 krokach:

GLOBALINCENTIVE.PL to użyteczne rozwiązanie. Zyskałam narzędzie, dzięki któremu mogę wysłać zapytanie i pozyskać oferty dużo wygodniej niż w tradycyjny sposób. Organizacja konkursu ofert zajęła mi tylko kilka minut.

Weronika Pomin

specjalista ds. komunikacji Grupy Muszkieterów, Intermarche