Globalincentive.pl

Najważniejszym zagadnieniem, z którym boryka się Prezes firmy jest pewność, że usługi realizowane przez organizację przebiegają sprawnie i zgodnie z wyznaczonymi parametrami. Z perspektywy osoby zarządzającej pzedsiębiorstwem istotne jest, by móc w prosty i wygodny sposób zorientować się, czy projekty związane z organizacją wyjazdów incentive, spotkań i eventów z klientami przebiegają bez zakłóceń, a jednocześnie realizowane są zgodnie z przyjętymi standardami i regulacjami. Niestety taki syntetyczny obraz niekiedy jest trudny do uchwycenia. Poszczególne elementy związane z obszarem MICE realizowane są niezależnie przez wiele różnych działów i osób, a przez to brak spójnej i uporządkowanej polityki w tym zakresie. Sytuacja taka nie pozwala także na bieżąco analizować stan i ewentualne zagrożenia związane z realizacją strategii w tym obszarze.

Uporządkowanie kwestii związanych z orgranizacją wyjazdów incentive, eventów czy wydarzeń z udziałem klientów jest wyzwaniem, na które doskonale odpowiada platforma Globalincentive.pl. Dzięki zautomatyzowaniu procesu organizacji konkursów ofert na usługi MICE w obrębie przedsiębiorstwa możliwe jest realizowanie ich sprawniej, szybciej, a co najważniejsze - przejrzyściej i zgodnie z przyjętymi standardami. Dzięki wprowadzeniu schematu przeprowadzania konkursu ofert cały proces wyboru partnera do organizacji firmowej imprezy czy wyjazdu incentive przebiega sprawnie, a jednocześnie z zachowaniem wewnętrznych procedur Twojej firmy w tym zakresie.

Konkursy ofert organizowane za pośrednictwem platformy Globalincentive.pl przebiegają w 3 krokach:

GLOBALINCENTIVE.PL to użyteczne rozwiązanie. Zyskałam narzędzie, dzięki któremu mogę wysłać zapytanie i pozyskać oferty dużo wygodniej niż w tradycyjny sposób. Organizacja konkursu ofert zajęła mi tylko kilka minut.

Weronika Pomin

specjalista ds. komunikacji Grupy Muszkieterów, Intermarche